Plastic Surgery Doctors

БЕБ у Полтавській області забезпечило відшкодування до Держбюджету 8,8 млн грн

БЕБ у Полтавській області забезпечило відшкодування до Держбюджету 8,8 млн грн
397934 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Територіального Управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області забезпечили відшкодування до Держбюджету понад 8 млн грн несплачених податків.

Встановлено службових осіб підприємства, які у податковій звітності занизили суми доходів, отриманих від реалізації текстилю для Збройних Сил України. Такі дії призвели до ненадходження у Держбюджет коштів в особливо великих розмірах.

У ході розслідування підприємство добровільно відшкодувало всю суму завданих державі збитків. Сума перерахованих до Державного бюджету коштів становить 8,8 млн грн. Матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

 

Досудове розслідування за фактом умисного ухилення від сплати податків здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.

Довідково. Порушення ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України караються штрафом від п’ятнадцяти тисяч до двадцяти п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, з початку 2023 року Бюро економічної безпеки України забезпечило відшкодування збитків у всіх кримінальних провадженнях на загальну суму понад 800 мільйонів гривень.

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,відшкодовано до бюджету, безпека
Plastic Surgery Doctors
Мої відео