Plastic Surgery Doctors

Судитимуть архітектора, який за відсутності повноважень видав дозвільні документи на проєктування будівництва багатоповерхівки

Судитимуть архітектора, який за відсутності повноважень видав дозвільні документи на проєктування будівництва багатоповерхівки
316825 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокурори Бучанської окружної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника управління містобудування, архітектури та земельних ресурсів однієї з селищних рад Київщини за фактом несанкціонованого втручання в роботу інформаційних, електронних комунікаційних систем в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 361 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений видав товариству дозвільні документи на проєктування будівництва багатоповерхівки на земельній ділянці комунальної власності. Відповідні відомості він вніс до державного реєстру та засвідчив електронним підписом.

Проте, вказані дії архітектор вчинив за відсутності повноважень діяти від імені селищної ради та необхідних документів. Це призвело до порушення процесу обробки інформації та її підробки.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

Досудове розслідування здійснювалося відділом поліції № 2 Бучанського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Plastic Surgery Doctors
Мої відео