Plastic Surgery Doctors

БЕБ вилучило фальсифіковане пальне на 260 млн грн

БЕБ вилучило фальсифіковане пальне на 260 млн грн
418149 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Бюро економічної безпеки України, викрили службових осіб компанії - оператора автозаправних станцій в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Встановлено, що працівники товариства організували незаконний обіг паливно-мастильних матеріалів. Вони купували фальсифіковане дизпаливо та бензин марок А 92 та А 95, яке у подальшому перепродавали через мережу власних АЗС на території однієї з областей. Купівля палива відбувалася без документів, що підтверджують якісні характеристики палива, а господарська діяльність здійснювалася без сплати акцизного податку.

Така дії службових осіб компанії призвели до ухилення від сплати податків у розмірі близько 30 млн грн.

Детективи БЕБ провели обшуки на території адміністративних, складських, офісних приміщень компанії та АЗС. Вилучено понад 5,8 млн літрів незаконно придбаного пального, документи фінансово-господарської діяльності щодо взаємовідносин з контрагентами, документи бухгалтерського та податкового обліків. Орієнтовна вартість вилученого палива становить понад 260 млн грн. Наразі здійснюється підготовка до проведення експертиз та  встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту підакцизних товарів, вчинене групою осіб) та ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) в особливо великих розмірах) здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,дизпаливо, бензин,паливо,азс
Plastic Surgery Doctors
Мої відео