Plastic Surgery Doctors

Понад 830 тисяч гривень збитків при закупівлі самоскида – підозрюються перший заступник міського голови та головний спеціаліст

Понад 830 тисяч гривень збитків при закупівлі самоскида – підозрюються перший заступник міського голови та головний спеціаліст
372592 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Броварської окружної прокуратури повідомлено про підозру першому заступнику міського голови та уповноваженій особі з питань закупівель однієї з міських рад Броварського району за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, підозрювані, неналежно виконуючи службові обов’язки, уклали з фізичною особою договір на придбання вживаного самоскида на невигідних для міськради умовах – за цінами, що значно перевищують ринкові. Вказана закупівля здійснювалася для виконання заходів з територіальної оборони.

На підставі договору міська рада перерахувала на рахунок продавця бюджетні кошти за транспортний засіб.

Згідно з висновком судово-економічної експертизи орган місцевого самоврядування надлишково сплатив понад 830 тисяч гривень, чим спричинено збитки державі на вказану суму.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Броварського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області, за оперативного супроводу Броварського РВ ГУ СБ України в м. Києві та Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Plastic Surgery Doctors
Мої відео