Plastic Surgery Doctors

Організували схему з видобутку вугілля майже на 60 млн грн – на Донеччині судитимуть учасників організованої групи (ФОТО)

Організували схему з видобутку вугілля майже на 60 млн грн – на Донеччині судитимуть учасників організованої групи (ФОТО)
300284 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно організованої групи за фактами незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення, легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, а також порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 209, ч. 4 ст. 240, ч. 1 ст. 272 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2019 по 2021 обвинувачені прикривали свою протиправну діяльність низкою договорів підряду, укладених з підприємством, що законно користувалося ділянкою з надрами. Всупереч угодам «шахтарі» таємно видобували тверде паливо на недозволеній глибині.
 
         
 
Найняті спільниками працівники підняли на поверхню понад 7 тис. тонн кам’яного вугілля. Це завдало державі збитків майже на 60 млн грн. Окрім того, порушувалися норми з охорони праці, що загрожувало загибеллю робітників. Шахтарі спускалися на 84 метри по мокрій та слизькій дерев’яній драбині, з подекуди зламаними сходами. На 30 метрах закінчувалася вентиляція, були відсутні покажчики замірів метану та навіть аварійний вихід.
 
Організатором «схеми» був так званий директор товариства. Другий спільник став «начальником дільниці» та керував робочим процесом. А третій учасник відкрив ФОП, аби «відмивати» кошти з продажу сировини. За вищевказаний період часу співвиконавці встигли «вивести» 10 млн грн. Один з чоловіків втік на тимчасово окуповану територію та перебуває у розшуку.
 
Обвинувальний акт скеровано до Добропільського міськрайонного суду для розгляду по суті. Максимальне покарання за санкціями статей – 8 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 3 роки з конфіскацією майна.
 
Досудове розслідування здійснювалося за оперативного супроводу УСР в Донецькій області ДСР НП України.
 

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Plastic Surgery Doctors
Мої відео