Plastic Surgery Doctors

Дмитро Кулеба закликав всі 123 держави-члени МКС виконати вимогу щодо арешту путіна

Дмитро Кулеба закликав всі 123 держави-члени МКС виконати вимогу щодо арешту путіна
390223 ПЕРЕГЛЯДІВ

За словами Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, зараз держава активно співпрацює з Міжнародним кримінальним судом задля притягнення російських злочинців до відповідальності, а також закликає всі 123 держави-члени МКС неухильно виконувати вимогу щодо арешту президента російської федерації володимира путіна і його уповноваженої з прав дитини марії львової-белової.

Про це очільник МЗС заявив у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку під час міністерського круглого столу, присвяченого стратегічній ролі Міжнародного кримінального суду на наступне десятиріччя, повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

«Сьогодні ми всі є свідками незліченних злочинів, які прямо підпадають під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду. Проти України вчиняється найбільша агресія з часів Другої світової війни», — наголосив Дмитро Кулеба.

За його словами, держава високо цінує участь МКС у розслідуванні воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду, вчинених росіянами в нашій державі.

«Маріуполь, Буча, Гостомель, Бородянка, Ізюм. Назви колись тихих і мирних населених пунктів, які тепер відомі всьому світові через російські звірства. Відновлення справжнього довгострокового миру можливе лише за умови відновлення справедливості», — сказав він.

Під час міністерського круглого столу очільник МЗС нагадав, що відновлення справедливості є одним з важливих елементів Формули миру Президента України Володимира Зеленського. Формула передбачає відновлення всебічного, справедливого та довгострокового миру в Україні, а також пропонує стратегічне бачення безпечного майбутнього для України та світу.

«Справедливість дозволить запобігти майбутнім злочинам. Натомість безкарність, як ми всі знаємо, спонукає злочини. Ми не маємо морального права допускати її після того, як тисячі невинних українців постраждали від російської агресії. Усі винні мають бути притягнуті до відповідальності, без винятків», — підкреслив Міністр.

На думку Дмитра Кулеби, переломним моментом у війні стало рішення МКС видати ордери на арешт владіміра путіна та марії львової-бєлової за воєнний злочин незаконної депортації понад 19 тисяч українських дітей з окупованих територій України до росії.

Тому Україна закликає кожну країну-члена Міжнародного кримінального суду, яка ратифікувала Римський статут, неухильно виконати вимогу МКС щодо арешту путіна та марії львової-белової.

Також Міністр закордонних справ наполягає на активізації МКС і видати нові ордери на арешт за воєнні злочини, злочини проти людяності та геноцид, вчинені загарбниками на території України.

Дмитро Кулеба висловив прикрість, що МКС  не має реальних механізмів для розслідування злочину агресії. Саме тому Україна запропонувала міжнародним партнерам створити Спеціальний трибунал щодо злочину агресії проти України. Він також наголосив, що першочерговим завданням України є створення трибуналу, який дозволить провести розслідування та притягнути до відповідальності вище політичне та військове керівництво російської федерації за вчинення злочину агресії. 

МІністр закінчив свою промову словами: "Створення Спецтрибуналу жодним чином не зашкодить, а навпаки, доповнить важливі зусилля МКС з досягнення справедливості".

Plastic Surgery Doctors
Мої відео