Plastic Surgery Doctors

Підтримують відокремлення українських територій збройним шляхом – судитимуть підсанкційних «депутатів народної ради днр» (ФОТО)

Підтримують відокремлення українських територій збройним шляхом – судитимуть підсанкційних «депутатів народної ради днр» (ФОТО)
370640 ПЕРЕГЛЯДІВ
Прокурори Донецької обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох громадян України за фактами колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України).
У вересні 2022 року уродженці м. Тореза та м. Горлівки, будучи «депутатами народної ради днр», проголосували за проведення псевдореферендуму, за результатами якого усі захоплені росією території мали проголосити свою «автономію».
 
          
 
«Чиновники», які водночас обіймають посади «голови федерації профспілок днр» і «секретаря комітету охорони здоров’я, материнства та дитинства», усіляко схвалювали відокремлення українських областей воєнним шляхом та публічно підтримували бомбардування десятків міст та сіл, де проживали багато цивільних громадян.
 
За вищевказані дії Рада національної безпеки і оборони України, уряди ЄС, Великої Британії, Канади, Швейцарії та Японії наклали на обвинувачених санкції. Це означає, що вільно пересуватися «посадовці» зможуть лише в межах кордонів держави-терориста й окупованих нею територій. Натомість у розвинених країнах світу їм заборонено купляти земельні ділянки та займатися торгівлею, розпоряджатися власним майном або орендувати чуже, використовувати гроші з наявних банківських карток і відкривати рахунки.
 
Досудові розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Наразі чоловіки перебувають у розшуку.
 
Максимальне покарання – ув’язнення на 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та з конфіскацією майна.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Plastic Surgery Doctors
Мої відео