Plastic Surgery Doctors

Спричинив державі збитків на понад 400 тис. грн – за службову недбалість судитимуть інженера з Покровського району

Спричинив державі збитків на понад 400 тис. грн – за службову недбалість судитимуть інженера з Покровського району
404265 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури до Добропільського міськрайонного суду скеровано обвинувальний акт стосовно інженера технічного нагляду за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).
За даними слідства, в квітні 2020 року Шахівська сільська рада Добропільського (нині Покровського) району уклала договір з приватним підприємством про будівництво свердловини для видобутку питної води у с. Торецькому. Загальна вартість запланованих робіт склала майже 950 тис. грн.
 
 
Інженер технічного нагляду, будучи обізнаним у тому, що робітники вибурили свердловину на недостатній глибині та використали труби значно меншого діаметру, ніж було зазначено в проєктній документації, підписав акти прийому нібито повністю виконаних робіт. Водночас різниця між тим, що зроблено, й тим, що «на папері», становить майже половину загальної вартості будівництва.
 
Внаслідок службової недбалості фахівця, з бюджету Шахівської сільської ради на рахунок приватного підприємства безпідставно виплатили понад 400 тис. грн. Це спричинило велику матеріальну шкоду державним інтересам.
 
За вищевказані дії чоловікові максимально загрожує ув’язнення на 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Plastic Surgery Doctors
Мої відео