Plastic Surgery Doctors

Арсен Аваков провів телефонну розмову з міністром економіки та фінансів Франції Бруно Ле Мером

Арсен Аваков провів телефонну розмову з міністром економіки та фінансів Франції Бруно Ле Мером
356660 ПЕРЕГЛЯДІВ

2 липня, за ініціативи французької сторони, відбулася телефонна розмова міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з міністром економіки, фінансів та відновлення Французької Республіки Бруно Ле Мером. 

Сторони обговорили ратифікацію українським парламентом чотирьох інвестиційних проєктів між двома державами та офіційну підтримку цих угод урядом Франції. Йдеться про оновлення парку вантажних електровозів «Укрзалізниці», виробництво і постачання рятувальної техніки для потреб Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також два проєкти з модернізації постачання і покращення якості питної води в Луганській області та м. Києві.   

Під час розмови очільник МВС відзначив вчорашнє голосування у Верховній Раді і ратифікацію угод всіма фракціями – як провладними, так і опозиційними. «Підтримка 2/3 українських депутатів цих міждержавних проєктів – це безпрецедентне явище в історії взаємин України та Франції, яке  свідчить про неабиякий потенціал майбутнього українсько-франзуцького співробітництва», – сказав Арсен Аваков. 

За словами міністра внутрішніх справ, ратифікація угод – це результат ефективної співпраці між двома державами на всіх рівнях влади. Міністри також обговорили спільні проєкти та їхню реалізацію із залученням французьких компаній та за підтримки французького уряду. Зокрема, домовилися про ще один, а саме – проєкт з модернізації постачання якісної питної води у Харківській області. «Переконаний, усі ці ініціативи будуть не менш успішними», – додав Арсен Аваков. 

Своєю чергою Бруно Ле Мер високо оцінив ефективну роботу Міністерства внутрішніх справ України, відзначивши, що досягнуте є добрим результатом напередодні візиту в Україну президента Франції Емманюеля Макрона, який має відбутися невдовзі. Пан Ле Мер також запросив Арсена Авакова відвідати Париж з робочим візитом для «подальшої співпраці та обговорення практичних кроків з реалізації міждержавних угод».

Департамент комунікації МВС 

Теги: МВС, Арсен Аваков,міністр внутрішніх справ України
Plastic Surgery Doctors
Мої відео