Plastic Surgery Doctors

РОЗРАХУНКИ ЗЕНІТНИХ РАКЕТНИХ КОМПЛЕКСІВ ВІДБИЛИ НАПАД УМОВНОГО ПРОТИВНИКА

РОЗРАХУНКИ ЗЕНІТНИХ РАКЕТНИХ КОМПЛЕКСІВ ВІДБИЛИ НАПАД УМОВНОГО ПРОТИВНИКА
410109 ПЕРЕГЛЯДІВ

В рамках спільного батальйонного тактичного навчання підрозділів угрупування військ, яке виконує завдання на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією Кримського півострова, розрахунки зенітних ракетних комплексів “Оса-АКМ” відбили напад авіації умовного противника на колону військової техніки.
Як повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, за легендою навчань колона підрозділу реактивних систем залпового вогню “Смерч” здійснила марш задля зміни вогневих позицій, в ході висування була атакована авіацією умовного противника.
- Розрахунки зенітних ракетних комплексів в умовах максимально наближених до бойових, поставлених радіоелектронних перешкод здійснили розвідку повітряної обстановки, визначили координати цілей, після чого знищили літаки умовного противника пусками ракет, - зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За його словами, особовий склад також відпрацював ряд ввідних по розвідці, виявленню, супроводу і знищенню як групових, так і поодиноких цілей, що перебували на різних висотах і швидкостях.
- Водночас підрозділ реактивних систем залпового вогню “Смерч” відпрацював навчально-бойові вправи зі знищення пунктів базування умовного противника та злітно-посадкових смуг як штурмової авіації, так і безпілотних літальних апаратів, - підкреслив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Слід зазначити, що в ході комплексного тренування відпрацьовувались питання заняття і маскування позицій, організації системи зв'язку і управління, приведення техніки з похідного положення в бойове тощо.
Разом переможемо!
Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України

Plastic Surgery Doctors
Мої відео