Plastic Surgery Doctors

413 звернень надійшло до органів юстиції Волині у І півріччі 2021 року

413 звернень надійшло до органів юстиції Волині у І півріччі 2021 року
367503 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одним із ключових завдань у роботі органів юстиції є забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог громадян, поновлення порушених конституційних прав та запобігання в подальшому таким порушенням.
Як свідчить статистика, у І півріччі 2021 року до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) за територіальною юрисдикцією Волинської області надійшло 413 звернень від громадян. З них - 297 заяв, 101 скарга та 15 пропозицій.
Аналіз звернень, які надійшли та були розглянуті в органах юстиції Волинської області, свідчить, що громадяни в більшості, а це більше як 90% від загальної кількості звернень, порушують питання виконання рішень суду та організації роботи органів державної виконавчої служби області. Також громадяни звертаються і щодо питань роботи органів нотаріату та державної реєстрації актів цивільного стану.
Враховуючи карантинні обмеження, на особистому прийомі заступниками начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) по Волинській області через телефонну «гарячу лінію» упродовж І півріччя 2021 року було прийнято 26 громадян (2020 - 26).
Варто наголосити, що жодне звернення не залишається без уваги та відповідного реагування керівництва управління. Стан розгляду звернень громадян систематично обговорюється та аналізується на апаратних нарадах, яких протягом вказаного періоду проведено близько 10. Усі звернення, які надійшли у поточному півріччі до структурних підрозділів юстиції Волині, розглянуті у встановлений чинним законодавством строк, громадянам надано якісні та обґрунтовані відповіді.

Plastic Surgery Doctors
Мої відео