Plastic Surgery Doctors

Мільйонні прибутки та заощадження: у який спосіб дружина та дочка Моргунова заробляють більше за нього

Мільйонні прибутки та заощадження: у який спосіб дружина та дочка Моргунова заробляють більше за нього
343595 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міський голова Вінниці подав декларацію за 2019 рік.

Вінницькій міський голова Сергій Моргунов подав до НАЗК електронну декларацію за 2019 рік. Левова частки задекларованих ним статків належить дружині та донці, повідомляє Vlasno.info

Дружина та донька продовжили оренду "Каравану"

З нерухомості, як і у попередні роки перебування на посаді, Сергій Моргунов задекларував земельну ділянку у міській межі площею 9 соток, житловий будинок площею 352 "квадрати", а також оформлену на дочку Вероніку земельну ділянку площею 1,4 сотки.

Втім, варто звернути увагу, що, відповідно до декларації, дружина Моргунова Наталія Володимирівна та їхня 23-річна донька Вероніка 25 грудня 2019 року продовжили оренду території торгового комплексу.

Так, пані Наталя орендує торговельну площу у 260 "квадратів", а Вероніка - площу у 270 "квадратів".

Обидві торговельні площі знаходяться у власності ТОВ "Супутник Центр". Відповідно до даних аналітичного порталу You Control, ця компанія володіє приміщенням, розташованим на Грушевського, 56-А. За цією адресою знаходиться ТРЦ "Караван".

Сім'я заробляє більше за Моргунова

Наталя та Вероніка Моргунови

У 2019 році міський голова Вінниці отримав 577 188 гривень зарплати, що на 106 248 гривень більше, ніж у 2018-ому. Втім, найбільше у родині заробляє не він. Його дружина, власниця ТОВ "Вітеком", отримала 238 981 гривень зарплати. При цьому підприємницька діяльність принесла пані Наталі у 2019 році 1 351 307 гривень. 

Бізнес доньки міського голови приніс до сімейної скарбниці 1 221 684 гривень. 

Серед задекларованих грошових активів родини Моргонових - 13 508 215 гривень; 116 680 євро та 167 000 доларів. Всі ці кошти зберігаються на банківських рахунках або ж у готівці. 

Також на Сергія Моргунова, його доньку та дружину відкрито 19 банківських рахунків, відомості про які є конфіденційними.  

Джерело: vlasno.info 


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: Вінницькій міський голова,Сергій Моргунов,Моргунов,Моргунова Наталія Володимирівна,Моргунов Вінниця,мер Вінниці,декларація,Сергій Моргунов декларація,ТОВ Вітеком
Plastic Surgery Doctors
Мої відео