Plastic Surgery Doctors

Байден натискає на Путіна, щоб розправитися з російськими атаками

Байден натискає на Путіна, щоб розправитися з російськими атаками
318110 ПЕРЕГЛЯДІВ

Байден сказав Путіну, що США вживатимуть "будь-які необхідні заходи" після останньої атаки з вимогами.
Заклик надходить, коли Байден стикався із закликами помститися Росії проти низки останніх кібератак.
Байден попередив Путіна, що він буде притягувати Росію до відповідальності за напади, які там виникли, навіть якщо вони не пов'язані з Кремлем.
Президент Джо Байден заявив президенту Росії Володимиру Путіну в п'ятницю, що США вживатимуть "будь-які необхідні заходи" для захисту свого народу та інфраструктури після останньої атаки пов'язаної з Росією групою, яка скомпрометувала близько 1500 підприємств у всьому світі.

У заклику до Путіна Байден "наголосив на необхідності Росії вживати заходів для зриву груп вимагаючих програм, що діють у Росії, і наголосив, що він прагне продовжувати залучення до ширшої загрози, яку представляє вимога", йдеться в повідомленні Білого дому.

Розмова ведеться, коли Байден стикався із закликами помститися Росії за випробувальну атаку на постачальника програмного забезпечення Kaseya, останню з низки порушень в американських компаніях. Зв’язані з Росією хакери, відомі як REvil, взяли на себе відповідальність за напад, хоча представники американської розвідки публічно не заявляли, хто відповідальний за напад.
Президент попередив Путіна, що він буде притягувати Росію до відповідальності за кібератаки, що виникли там, навіть якщо вони безпосередньо не пов'язані з Кремлем.

"Я йому дуже чітко дав зрозуміти, що Сполучені Штати очікують, коли з його землі почнеться операція з вимогами - хоча вона не фінансується державою, - ми очікуємо, що він діятиме, якщо ми надамо йому достатньо інформації для того, хто це буде".


Він заявив, що це матиме наслідки, якщо російський президент не буде вживати заходів для стримування кібератак на США та в інших регіонах, але, здається, прогнозує, що до цього справа не дійде. "Я вірю, що ми збираємося співпрацювати".
Близько 1500 компаній по всій території США, Європи та Азії постраждали від останньої атаки. Республіканський національний комітет заявив, що серед підламаних є і його підрядник Synnex, але заявив, що дані RNC не скомпрометовані.

Білий дім не буде детально пояснювати характер можливих майбутніх дій проти Росії. "Деякі з них будуть явними та видимими, деякі з них можуть бути та не такими", - заявив високопоставлений представник адміністрації Байдена, який був уповноважений обговорити позицію Білого дому на умовах анонімності. Білий дім звернувся з "Кремлем до" кількох конкретних запитів на дії щодо кіберзлочинців, сказав чиновник.

На адміністрацію Байдена чинився тиск щодо боротьби зі збільшенням кількості нападів на критичну інфраструктуру та корпорації США, включаючи напад на найбільший паливопровід в країні в травні. Президент порушив цю проблему з Путіним, коли вони зустрілися в Женеві минулого місяця, і сказав, що вимагає від російського президента жорстких заходів щодо таких атак на США.

Байден заявив журналістам, що надав Путіну список з 16 найважливіших секторів, які вимагатимуть відповіді у разі нападу, і що знадобиться пів року до року, щоб дізнатися, "чи справді у нас важливий стратегічний діалог".

REvil відомий тим, що минулого місяця вимагав 11 мільйонів доларів у м'ясопереробної компанії JBS. Дослідники безпеки заявили, що його здатність ухилятися від засобів захисту від зловмисного програмного забезпечення в цій атаці та очевидна експлуатація раніше невідомої вразливості на серверах Kaseya показують зростає фінансова мускулатура REvil та кілька десятків провідних банд-вимагачів, успіх яких допомагає їм дозволити собі найкращі цифрові квартирні крадіжки. Такі злочинці проникають у мережі та паралізують їх, шифруючи дані, вимагаючи своїх жертв.

Теги: Байден натискає на Путіна, щоб розправитися з російськими атаками
Plastic Surgery Doctors
Мої відео