Plastic Surgery Doctors

З початку року в Рівненській області зареєстровано 84 громадських формувань

З початку року в Рівненській області зареєстровано 84 громадських формувань
368240 ПЕРЕГЛЯДІВ

Впродовж І півріччя 2021 року відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Рівненській області Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) зареєстровано 84 громадських формувань, в тому числі 58 громадських об’єднань. Прийнято 10 рішень про відмову у державній реєстрації громадських формувань та 119 рішень про державну реєстрацію змін до відомостей про громадські формування. Зауважимо, що на Рівненщині прийнято 538 рішень про державну реєстрацію припинення громадських формувань.
Працівниками відділу прийнято та опрацьовано документів через Он-лайн будинок юстиції для державної реєстрації громадських організацій зі статусом юридичної особи - 8 пакетів документів. Нагадаємо, що сервіс доступний за посиланням: https://online.minjust.gov.ua.
Тож якщо ви плануєте зареєструвати громадську організацію чи змінити відомості про неї, радимо попередньо проконсультуватися в телефонному режимі з працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Рівненській області (0362) 64-26-02, 64-27-05.
Усі необхідні документи, які передбачені законодавством, можна надсилати поштою за адресою: 33028, Рівненська область, м.Рівне, вул. Замкова, 29.

Plastic Surgery Doctors
Мої відео