Plastic Surgery Doctors

Обращение Буковинских таможенников к Павлу Рябикину

Обращение Буковинских таможенников к Павлу Рябикину
336065 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шановний пане Павле!

Звертається до Вас, колектив Буковинської митниці з проханням втрутитись в ганебну ситуацію, що склалася в нашому колективі.

Так, з приходом в.о. начальника Чернівецької митниці Мухтарова Р.Р., була створена схема щомісячних поборів як з суб’єктів ЗЕД, так і з інспекторського складу митниці. Щиро думаємо, що Ви навіть не здогадуєтесь, що Мухтаров Р.Р., прикриваючись Вашим авторитетом і порядним ім’ям, відкрито розказує, що збирає кошти в сумі 100 тисяч доларів США щомісяця безпосередньо для Вас. Але останньою краплею терпіння колективу став процес реорганізування митниці. В.о. начальника Чернівецької митниці Мухтаров Р.Р. та начальник відділу по роботі з персоналом Побережник С.В., використовуючи своє службове становище та ненаситну жагу до незаконного збагачення, перетворили процес реорганізації митниці на приватний аукціон з продажу посад. Так, Побережник С.В., прикриваючись родинним зв’язком (а саме кумівством) з директором департаменту з персоналом ДМСУ Касьяном В., за згодою з Мухтаровим Р.Р. почала зухвало порушувати закон про Держслужбу в частині забезпечення при реорганізації надання рівнозначних посад працівникам митниці, які успішно пройшли тестування та здали тест на доброчинність. Вдаючись до погроз та шантажу, Побережник С.В. і Мухтаров переводять співробітників митниці з багаторічним досвідом роботи в митних органах з категорії В на посади з нижчою категорією, причому часом, створюючи навмисно такі умови працевлаштування, за яких окремі працівники колективу змушені будуть звільнятись. Особливої уваги викликає факт цинічного використання в своїх корисливих цілях, Вашої ідеї про залучення на роботу в митні органи ветеранів АТО. Побережник С.В. разом зі своїм цивільним чоловіком – псевдоветераном АТО уже навіть не приховуючись, торгують вивільненими злочинним шляхом посадами в митниці серед воїнів АТО, причому схему наладили таким чином, що вирішують питання і про фальшиві довідки ветерана АТО!!! Посади оцінені від 3 до 10 тисяч доларів, в залежності від категорії та підрозділу митниці, куди планують прийняти людину. Враховуючи вищевикладені факти, просимо Вашого захисту та негайного втручання до злочинного угрупування Мухтарова Р.Р., Побережник С.В. та компанії. В разі нереагування, будемо вимушені звертатися до правоохоронних органів, Офісу Президента та залучати соцмережі з метою захисту права на працю, та висвітлення корупційних дій Мухтарова Р.Р., Побережник С.В. З повагою, колектив Буковинської митниці.

ОРД


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: Буковинська митниця,Мухтаров Р.Р,Чернівецька митниця,побори,таможня коррупция
Plastic Surgery Doctors
Мої відео