Plastic Surgery Doctors

Цього року на Рівненщині зареєстровано 115 інтернаціональних шлюбів

Цього року на Рівненщині зареєстровано 115 інтернаціональних шлюбів
14726 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кількість інтернаціональних родин в Україні з кожним роком збільшується, і Рівненщина не є виключенням. Адже українське законодавство не перешкоджає іноземцям та особам без громадянства вступати у шлюб в Україні.
"Від початку 2021 року органами державної реєстрації актів цивільного стану громадян Рівненської області зареєстровано 115 шлюбів з іноземцями. Так, 42 шлюби уклали між собою громадяни України з іноземцями держав-членів СНД, 72 шлюби - з іноземцями інших країн. Географії таких шлюбів досить різноманітна - більше 20 країн світу. Найчастіше українці одружуються з громадянами Польщі, Німеччини, Туреччини, Ізраїлю, Греції, Вірменії. Також чимало укладається шлюбів з парами країн, так званого пострадянського простору (Азербайджанська Республіка, Російська Федерація, Таджикистан, Киргизька Республіка, Молдова, Казахстан, Грузія, Литва, Естонія). Цьогоріч в області навіть зареєстрований один шлюб між іноземцями - громадянами Грузії", - коментує заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), Оксана Сальчук.
Найчастіше такі шлюби, а це 77%, укладаються в скорочені строки в межах проєкту Міністерства юстиції «Шлюб за добу». Відтак у Рівному проєктом скористалися 73 пари з іноземцями, Дубно - 3, Сарни - 13.
Нагадуємо, що таким молодятам слід заздалегідь подбати про документи. Разом із заявою до відділу державної реєстрації актів цивільного стану необхідно подати паспорт громадянина України, а іноземцю - паспортний документ, посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність його перебування на території України. Слід зазначити, що разом з оригіналами документів складених іноземною мовою, обов’язково подаються їх переклади українською мовою, засвідчені нотаріально. Особи, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб за умови наявності документів, які підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Документи про підтвердження припинення попереднього шлюбу, які передбачені законодавством іноземної держави та видані компетентним органом, повинні бути відповідним чином легалізовані, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.
Зауважимо, що в Конституції України закріплено, що іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також мають такі ж обов’язки, як і громадяни України (за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України). Іноземці та особи без громадянства можуть укладати шлюби з громадянами України та іншими особами відповідно до законодавства України. Іноземці та особи без громадянства мають рівні з громадянами України права і обов’язки у шлюбних і сімейних відносинах. Бачити менше

Plastic Surgery Doctors
Мої відео