Plastic Surgery Doctors

Едгар Камінський вперше прокоментував скандальне збільшення грудей Міші Романовій

Едгар Камінський вперше прокоментував скандальне збільшення грудей Міші Романовій
237399 ПЕРЕГЛЯДІВ

Артистці зробили пластичну операцію, коли вона була вагітна.

Пластичний хірург та ексчоловік співачки Слави Камінської Едгар Камінський вперше прокоментував скандальне збільшення грудей екс "ВІА Грі" Міші Романовій.

Рік тому співачка розповіла, що лікар зробив їй пластичну операцію на 16 тижні вагітності. Мовляв, вона не знала, а спеціаліст не додивився. Втім, у Едгара інша точка зору, яку він висловив у програмі "Слава+".

Перш за все, Камінський каже - результатом всі залишилися задоволеними. Інше - перебільшення. І припущення, що від операції могла постраждати дитина - неправда. Звісно, все залежить від триместру, але сучасні технології ніяк не шкодять організму.

"Я не можу відкрити лікарську таємницю, бо людина не підписувала аркуш, що вона дає дозвіл про це говорити. Інакше в мене немає можливості висловлюватися з цього приводу", - зауважив Камінський.

Хірург, водночас, додав:

"Сучасний наркоз - безпечний. І вагітні - такі самі люди. Хочете сказати, що вони не хворіють? Це така сама жінка. І вагітність - не протипоказання до операції", - сказав лікар.

Міша Романова розповіла, чому саме була вимушена покинути гурт "ВІА Гра"

Нагадаємо, що рік тому Міша Романова вперше розповіла, що наважилася на збільшення грудей та операція ледь не коштувала життя її дитини. Співачка перенесла операцію коли була на 16 тижні вагітності, однак не знала про свій стан, а лікар поставився до цього недбало. Міша довгий час тримала ім'я хірурга у таємниці, та врешті з'ясувалося, що операцію виконавиці зробив ексчоловік Слави з "НЕАНГЕЛІВ" Едгар Камінський.

Теги: Врач,Врачи,красота,Пластическая хирургия, пластична хірургія,пластическая операция,пластические операции,операции,операция,пластика,хірургія,хирургия,Украина,Україна,Современная пластическая хирургия,пластическая хирургия,лікар,пластична хірургія,Пластические хирурги,хирурги,пластический хирург,хірург,Хірурги ,пластичний хірург,пластичні хірурги,медицина,Хірургія,хірургічні втручання,Пластика, пластический хирург,краса,Хирург ,Хірург,хирург,операція,операції,Каминский Википедия,Каминский ,Едгар Камінський ,Едгар Камінський Вікіпедія,Камінський Вікіпедія,Эдгар Каминский,Каминский,Эдгар Каминский Википедия,Слава Камінська,Камінська,Слава Камінська Выкіпедія,Камінська Выкіпедія,Міша Романова,Романова,Романова Вікіпедія,Міша Романова Вікіпедія, «НЕАНГЕЛЫ»,Пластичний хірург Едгар Камінський,Пластичний хірург Камінський,хірург Едгар Камінський,хірург Камінський
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео