Plastic Surgery Doctors

"Жорстоко спотворена" пластикою Лінда Євангеліста подає до суду на хірургів. Колишня зірка подіумів поповнила список жертв пластичної хірургії.

"Жорстоко спотворена" пластикою Лінда Євангеліста подає до суду на хірургів. Колишня зірка подіумів поповнила список жертв пластичної хірургії.
293326 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишня супермодель Лінда Євангеліста поповнила список жертв пластичних хірургів і судитиметься з компанією, з вини якої залишилася "жорстоко спотвореною" та з деформованим обличчям.

Про це кумир 90-их років заявила на своїй сторінці в Instagram.

Зірка подіумів в минулому зараз зникла з поля зору. Євангеліста пояснила це тим, що після косметологічної процедури кріоліполізу її зовнішність змінилася до невпізнання, а наслідки вона приховувала понад п'ять років.

"Я була жорстоко спотворена процедурою CoolSculpting від Zeltiq, яка призвела до зворотного ефекту. Вона збільшила, а не зменшила мої жирові клітини і назавжди деформувала мене навіть попри дві болючі, безуспішні коригувальні операції. Як і писали ЗМІ, я стала просто "невпізнанною", - пише 56-річна жінка.

Євангеліста додала, що після процедури у неї розвинулася парадоксальна жирова гіперплазія - це побічний ефект, про який її попередньо не попереджали.

Те, що трапилося, увігнало екс-модель в глибоку депресію і викликало почуття печалі і ненависті до себе. Крім цього, це знищило її кошти.

"У процесі я стала відлюдницею", - скаржиться Лінда Євангеліста.

Теги: Лінда Євангеліста, Євангеліста, Лінда Євангеліста Вікіпедія,Євангеліста Вікіпедія,CoolSculpting ,Zeltiq, пандемия ,пандемия коронавируса, коронавирус, Коронавірус,эпидемия,Эпидемия коронавируса, тело,Врач,Врачи,красота,Пластическая хирургия, пластична хірургія,пластическая операция,пластические операции,операции,операция,пластика,хірургія,хирургия,Украина,Україна,Современная пластическая хирургия,пластическая хирургия,лікар,пластична хірургія,Пластические хирурги,хирурги,пластический хирург,хірург,Хірурги ,пластичний хірург,пластичні хірурги,медицина,Хірургія,хірургічні втручання,Пластика, пластический хирург,краса,Хирург ,Хірург,хирург
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео