Plastic Surgery Doctors

Халатність лікарів чи випадковість: на Сарненщині шукають винних у смерті пацієнта (ВІДЕО)

Халатність лікарів чи випадковість: на Сарненщині шукають винних у смерті пацієнта (ВІДЕО)
204353 ПЕРЕГЛЯДІВ

Медичний скандал. У місті Сарни лікарів звинувачують у халатності, яка призвела до смерті 25-річного хлопця. Іллі Панасюку стало раптово зле. Його госпіталізували до медичного закаладу утім додому пацієнт так і не повернувся. За 18 днів він помер. Що стало причиною смерті? Та чому рідні звинувачують у всьому медиків - про це далі у сюжеті.

Йому дуже боліло, йому так боліла голова, він просто просив допомоги.

Світлана Панасюк не може оговтатись від події, яка поділила її життя на до та після. Жінка втратила єдиного сина. Іллі було 25-ть, нещодавно він одружився. І здавалося б попереду усе життя. От тільки одного дня йому стало раптово зле.

У нього було головокружіння, судоми по всьому тілу, біль в колінах, в ліктях. Та дуже велика біль в лобі, - Юлія Юшко втратила чоловіка.

Медики екстренки виміряли тиск хлопцю - він був вдвічі вищий норми. Тоді ж вирішили терміного госпіталізувати його до місцевої лікарні.

Коли ми сіли в швидку допомогу його положили прямо. Хоча це не правильно. При всіх його ознаках і на тому що він скаржився, його повинні були покласти під кутом 35-45 градусів. Тому що всі симптоми вказували, на те, що у нього крововилив в голові, - Юлія Юшко втратила чоловіка.

Ще в швидкій Ілля був у свідомості. Але вже у лікарні йому стало гірше. Медики запідозрили крововилив у мозок, утім цей діагноз необхідно було підтвердити зробивши комп'ютерну томографію. І на цьому етапі, кажуть рідні, лікарі втратили дорогоцінний час.

Ми чекали КТ півтори години, лікаря анастезіолога ми чекали 2 з половиною години, - Світлана Панасюк втратила сина.

Для того хто чекає, час завжди іде довго. А для того, хто спішить кудись час іде бистро. Якщо врахувати що це був вихідний день. Що це доставлявся ренген-лаборант з дому, що це 15 хвилин гріється апарат то це абсолютно не довго, - Тамара Супрунець завідувачка відділення екстреної медичної допомоги.

Лікарка додає, вони діяли за протоколом. Коли виявили крововилив - відправили хлопця поклали до реанімації. Там провів 18 днів і майже увесь цей час був у комі. Коли хлопець помер, рідні не дали медикам зробити розтин. Мати Іллі каже, коли її сину погіршало, лікарі не дали дозвіл на його транспортування до іншої лікарні. Де йому могли врятувати життя.

Друзі мого сина навіть знайшли вертоліт, щоб його переправити, бо вони ізначально надали неправильну допомогу, - Світлана Панасюк втратила сина.

Медики виправдовуються, мовляв пацієнт мав серйозні проблеми зі здоров'ям. Мав приймати ліки для зниження артеріального тиску. Однак цим, чомусь, нехтував. Як наслідок в його голові лопнула судина. Це була аневризма.

Знаючи що було у дитини вроджений поліокістоз нирок, знаючи що призначені препарати для зниження тиску які він не вживав вже 2-3 місяці. І вони звинувачують когось, як це можна сказати?, - Тамара Супрунець завідувачка відділення екстреної медичної допомоги.

Рідні звернулись із заявою до поліцейських. Ті відкрили кримінальне провадження – за ненадання допомоги хворому.

Допитується потерпіла сторона, допитуються свідки і збирається медичні документи з метою призначення комісійної судово-медичної експертизи яка надасть оціцінку і дослідить дії медичних працівників, - Василь Дячук заступник керівника поліції Сарненського району.

Тим часом рідні готові на все, щоб провести об'єктивне розслідування. Навіть погодились на ексгумацію тіла. Все для того, аби винні у смерті Іллі були покарані.

itvmg.com

Теги: Халатність лікарів ,Халатність ,лікарі ,Сарненщина,Украина,Україна,смерть пацієнта,смерть ,пацієнт,Медичний скандал,Сарни,Медицина,скандал,Ілля Панасюк,Панасюк,Світлана Панасюк, Юлія Юшко, Юшко,судоми,Тамара Супрунець,Супрунець,Василь Дячук,Дячук
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео