Plastic Surgery Doctors

В Ужгороді 22-річна вагітна дівчина померла від COVID-19. Її мати звинувачує лікарів у халатності

В Ужгороді 22-річна вагітна дівчина померла від COVID-19. Її мати звинувачує лікарів у халатності
10748 ПЕРЕГЛЯДІВ

22-річну вагітну жінку, яка померла від коронавірусу в Ужгороді,поховають 12 лютого. Про це Суспільному повідомила мати дівчини Неля Стасишена. Вона звинувачує медиків у халатності.

У коментарі Суспільному жінка повідомила: "Сьогодні (12 лютого, — ред.) ми проводжаємо в останню путь свою дитину, яка через халатність та байдужість лікарів покинула нас зі своєю ще ненародженою дитинкою".

За її словами, дівчина була на четвертому місяці вагітності, на 8-й день перебування у лікарні їй зробили комп'ютерну томографію, яка показала 90% ураження легень. Спочатку вона знаходилася в Ужгородському міському пологовому будинку. Згодом дівчину перевели в Закарпатську обласну клінічну лікарню ім. А. Новака, де вона і померла 10 лютого.

Що кажуть у лікарні

"Дівчина потрапила до нас в дуже важкому стані. Перед пологовим ще була у міській лікарні. Чому так пізно її до нас привезли, не беруся коментувати дії своїх колег", — розповів Суспільному директор Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Новака Юрій Яцина.

Директор Ужгоргородського міського пологового будинку Олег Онопко відмовився коментувати ситуацію.

suspilne.media

 

Теги: Ужгород,Украина,Україна,медицина,вагітна,пологи,Ковід,Коронавірус,Ковид,Коронавирус, COVID-19,халатність,Халатність лікарів ,Халатність ,Неля Стасишена,Стасишена,Ужгородський міський пологовий будинок,пологовий будинок,Юрій Яцина,Яцина,Олег Онопко,Онопко,Директор Ужгоргородського міського пологового будинку Олег Онопко,Директор Ужгоргородського міського пологового будинку Онопко,Директор Ужгоргородського міського пологового будинку
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео