Plastic Surgery Doctors

2000 доларів за діагноз про психічне захворювання

2000 доларів за діагноз про психічне захворювання
260782 ПЕРЕГЛЯДІВ

На сходинці рейтингу – лікар-психіатр з Маневич Анатолій Малярчук, якому правоохоронці спершу приписали хабар у розмірі 2000, а згодом – 1700 доларів США. За ці гроші він, нібито, пообіцяв переселенцеві вирішити питання з оформленням відповідного висновку про його непридатність для військової служби, а це дало б останньому зелене світло для виїзду за кордон.

23 червня на території психіатричної лікарні в Липинах, поблизу Луцька, чоловік передав лікареві основну суму: 1200 доларів, які той начебто мав передати двом своїм колегам за оформлення відповідної довідки. Того ж дня, але вже поза межами лікувального закладу, ухилянт додав ще 500 доларів.

Після того, як лікар взяв гроші в ухилянта, то подзвонив комусь, далі – з лікарні вийшов чоловік і взяв гроші, які зловмисник сказав передати своїм колегам: завідувачу поліклінічним відділенням КП «Волинська обласна психіатрична лікарня», завідувачу психіатричним відділенням №11, члену військово-лікарської комісії вищевказаної установи. Тут Анатолія Малярчука і затримали. Купюри були мічені, вівся аудіозапис.

Затримання Анатолія Малярчука.
Затримання Анатолія Малярчука.

Спершу лікареві інкримінували одразу кілька злочинів, однак у суді справа розвалилася, бо за кордон він так нікого і не переправив, неправомірною вигодою ні з ким не поділився і довідки про непридатність до служби не видавав. 

Крім того, чоловік частково визнав свою провину, чим пом’якшив покарання. Лікар сказав, що кошти вимагав тільки в цілях власного збагачення, ні з ким ділитись не збирався і довідки видавати теж не мав наміру. Крім того, потерпілий Віталій Келеберда, нібито, навмисне провокував таку ситуацію, бо, за словами обвинуваченого, нав’язливо пропонував гроші. Тож його покарали за шахрайство, присудивши 34 тисячі гривень штрафу

В ролі свідків на суді давали показання і медики Волинської обласної психіатричної лікарні. Ті, чиї імена називав Малярчук, вламуючи клієнта. Вони визнали, що знайомі з колегою з Маневич, мали з ним телефонні розмови, але про виготовлення довідок він не звертався.

На суді також виявилося, що чоловік, якому Малярчук дав гроші, був всього лише пацієнтом психлікарні, а не її співробітником. На момент затримання гроші були все ще у нього. Він або не збирався їх нікому передавати, або ще не встиг.

Джерело

Теги: Затримання Анатолія Малярчука,Анатолій Малярчук,Малярчук,хабар,Лікар,Медицина,2000 доларів за діагноз про психічне захворювання,діагноз про психічне захворювання,діагноз ,психічне захворювання,захворювання,висновок про непридатність для військової служби,непридатність для військової служби,військова служба,непридатність,висновок про непридатність,КП «Волинська обласна психіатрична лікарня»,КП Волинська обласна психіатрична лікарня,Волинська обласна психіатрична лікарня
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео