Plastic Surgery Doctors

Французька фармкомпанія готова долучитися до відбудови медичної інфраструктури України

Французька фармкомпанія готова долучитися до відбудови медичної інфраструктури України
260803 ПЕРЕГЛЯДІВ
Французька фармацевтична компанія Servier («Серв’є») долучиться до гуманітарних проєктів та відбудови медичної інфраструктури України.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я, про це йшлося на зустрічі представників МОЗ із представниками французької компанії «Servier» («Серв’є»).

«Нещодавно, не чекаючи візиту своїх колег зі штаб-квартири, представництво в Україні передало 4 палети лікарських засобів як гуманітарну медичну допомогу. Власне, це втілення цінностей: створювати соціально значущі рішення як для пацієнтів, так і для сталого розвитку світу», – зазначила заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Під час зустрічі компанія висловила готовність доєднатись до ініціативи United24 на підтримку України, зокрема з метою відновлення пошкодженої внаслідок повномасштабного вторгнення росії медичної інфраструктури.

В МОЗ нагадали, що від початку повномасштабної війни Україна отримала 12,5 тисяч тонн медичної гуманітарної допомоги на суму понад 13 млрд грн.

За понад рік війни в Україні пошкоджені чи зруйновані загалом 1433 обʼєкти медзакладів.

Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура на території Харківської, Донецької, Миколаївської, Київської та Чернігівської областей.

Однак Україні вже вдалося відновити частину медзакладів, зокрема й на деокупованих територіях, які в результаті ворожих обстрілів та бомбардувань зазнали невеликих ушкоджень – вибиті вікна, пошкоджено фасад тощо.

Як повідомлялося, на відновлення Чернігівського медцентру сучасної онкології та реабілітаційного обладнання Інституту нейрохірургії виділено 37,2 млн грн.

Джерело

Теги: Французька фармацевтична компанія Servier («Серв’є»),Французька фармацевтична компанія Servier ,Французька фармацевтична компанія ,фармацевтична компанія ,Servier («Серв’є»),Servier ,Серв’є,Україна,Медицина,лікарі,лікар, Міністерство охорони здоров'я,міністерство охорони здоров'я України,МОЗ,МОЗУ,МОЗ України,United24 ,відбудова медичної інфраструктури України,відбудова медичної інфраструктури ,медична інфраструктура України,медична інфраструктура
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео