Plastic Surgery Doctors

Інструктори з Нідерландів навчають українських військових домедичній допомозі

Інструктори з Нідерландів навчають українських військових домедичній допомозі
234581 ПЕРЕГЛЯДІВ
Українські військові під керівництвом інструкторів Військово-морських сил Нідерландів проходять підготовку із загальних принципів домедичної допомоги в бойових умовах на території Великої Британії.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомив перший заступник міністра оборони України Олександр Павлюк.

«Новобранці Збройних сил України продовжують підготовку із загальних принципів домедичної допомоги в бойових умовах. Навчання тривають під наставництвом інструкторів Корпусу морської піхоти Королівських Військово-морських сил Збройних сил Нідерландів в рамках базової загальновійськової підготовки у Великій Британії», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час занять відпрацьовуються важливі на полі бою вміння: надання допомоги постраждалому без свідомості; допомога при ускладненому диханні; зупинка загрозливих для життя кровотеч; допомога при переломах та вивихах, обмороженні та тепловому ударі, способи евакуації та переміщення постраждалого.

За словами Павлюка, правильні вміння, доведені до автоматизму, можуть врятувати власне життя або життя побратимів чи посестер.

Як повідомляв Укрінформ, заступник державного секретаря парламенту Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії у справах оборони, ветеранів і сімей військовослужбовців Ендрю Меррісон заявив, що 14 тисяч українських військових повернулися захищати Батьківщину після навчання у Великій Британії.

Джерело

Теги: Інструктори з Нідерландів ,Інструктори з Нідерландів навчають українських військових домедичній допомозі,домедична допомога,українські військові,Інструктори ,Нідерланди,Україна,Медицина,Військово-морські сили Нідерландів,Олександр Павлюк,Павлюк
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео