Plastic Surgery Doctors

ВООЗ оголосила про закінчення пандемії COVID-19

ВООЗ оголосила про закінчення пандемії COVID-19
383802 ПЕРЕГЛЯДІВ

Водночас у ВООЗ заявили, що небезпека від коронавірусу нікуди не зникла, тому необхідно надалі дотримуватися правил безпеки.

Всесвітня організація охорони здоров'я у п'ятницю, 5 травня, вирішила скасувати статус пандемії коронавірусу COVID-19.

Про це під час брифінгу заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреїсус під час брифінгу.

Він повідомив, що комітет організації з надзвичайних ситуацій напередодні ухвалив рішення рекомендувати скасування глобальної надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров'я. Водночас Гебреїсус зазначив, що небезпека від коронавірусу нікуди не зникла, тому необхідно надалі дотримуватися правил безпеки.

"Минулого тижня від COVID-19 кожні три хвилини гинула людина — і це лише смерті, про які ми знаємо. Просто зараз тисячі людей у всьому світі борються із хворобою в реанімації, мільйони живуть із виснажливими наслідками COVID-19. Вірус нікуди не подінеться. Він все ще вбиває та мутує. Як і раніше, існує ризик появи нових варіантів, що викликають спалах захворювань і смертей", — сказав очільник ВООЗ.

ВООЗ оголосила коронавірус пандемією в березні 2020 року. 30 січня цього року ВООЗ вирішила продовжити статус пандемії коронавірусу (COVID-19) як глобальної надзвичайної ситуації. За три роки організація зафіксувала 7 мільйонів смертей, але їхня реальна кількість, за словами Гебреїсуса, може сягати 20 млн.

Джерело

Теги: ВООЗ,ВООЗ оголосила про закінчення пандемії COVID-19,закінчення пандемії COVID-19,закінчення пандемії ,пандемія COVID-19,епідемія COVID-19,COVID-19,коронавірус Covid-19 ,коронавірус,Ковід,Ковид,пандемия,пандемія ,епідемія,Тедрос Аданом Гебреїсус,Тедрос Аданом Гебреїсус Вікіпедія,Україна,Всесвітня організація охорони здоров‘я,Здоров'я
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео