Plastic Surgery Doctors

Збільшення губ - ТОП 10 поширених помилок пацієнтів

Збільшення губ - ТОП 10 поширених помилок пацієнтів
325536 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бути красивою і привабливою мріє кожна жінка. Важливою ознакою сексуальності і краси всього обличчя є форма і об’єм губ. Не всіх природа наділила пухкими вустами які притягають погляди чоловіків. Та й вік бере своє. Процес старіння не залишає осторонь і цю деталь обличчя. З роками губи втрачають свою яскравість, стають тоншими.

Мода на пухкі губи, введена на початку нульових років Анджеліною Джолі, залишається актуальною і сьогодні.

Сучасні варіанти збільшення губ, зміни їх форми

Сьогодні популярним у жінок є ін'єкційне збільшення губ. Використання цього методу дозволяє не тільки збільшити об’єм , але і зробити корекцію асиметрії губ, усунути зміни які зявилися з віком контурів і форми. У косметологічному кабінеті вам можуть запропонувати два варіанти збільшення губ:

 • простіший, що полягає в наповненні губ філлерами з гіалуроновою кислотою;
 • ліпофілінг, при використанні якого в якості наповнювача виступають жирові клітини самого пацієнта.

Жінка, яка вирішила провести процедуру збільшення об’єму губ, повинна знати, що наповнювачі мають властивість з часом розсмоктуватися.

Процедура, спрямована на збільшення губ за допомогою філерів з кислотою, це безпечна ін'єкційна методика. В ході її проведення в попередньо обезболенную шкіру губ лікар вводить шприц з препаратом, що містить гіалуронову кислоту. Остання має властивість притягувати воду. Завдяки цьому спостерігається ефект збільшення об’єму губ, зміни їх форми.

Тривалість процедури збільшення з використанням філерів з кислотою не перевищує 15-30 хвилин. Вона не вимагає ніякої реабілітації. Прямо з кабінету косметолога можна вирушати у своїх справах, продовжувати звичайний спосіб життя. До мінусів методики можна віднести:

 • можливість алергічної реакції на містяться в препараті компоненти;
 • порівняно нетривалий період ефекту.

Нестійкість впливу препарату пояснюється тим, що гіалуронова кислота має властивість швидко розсмоктуватися. Залежно від особливостей організму пацієнта на це йде від 4 місяців до одного року.

Корекція губ за методикою ліпофілінга процедура складніша, ніж введення філерів з гіалуроновою кислотою. Якщо більш звичну гіалуронку може ввести будь-який знайомий з методикою косметолог, довірити проведення процедури за методом ліпофілінга можна тільки дипломованому лікарю. Введений препарат це наповнювач, створений на основі жирових клітин самого пацієнта.

На проведення процедури ліпофілінга зазвичай йде близько однієї години. Вона складається з трьох етапів. Спочатку лікар визначається з ділянкою тіла для забору жирової тканини і витягує потрібну її кількість. Після цього він обробляє матеріал в спеціальному розчині. Завершальний етап процедури введення готового препарату у внутрішню частину губ.

Одним з переваг ліпофілінга губ є те, що в більшості випадків ефект від процедури залишається на все життя. Інший її плюс можливість з'єднання з іншими косметичними омолоджуючими процедурами, в тому числі і з ліпофілінгом обличчя.

Поширені помилки при збільшенні губ гіалуроновою кислотою

Існує топ-10 найпоширеніших помилок, що допускаються при корекції губ. Їх можна розділити на дві категорії.

Перша це помилки, яких припускаються жінками-пацієнтками:

 • довіру збільшення губ філлерами з кислотою незнайомому фахівцю;
 • відсутність чіткого уявлення про те, яким повинен бути кінцевий результат процедури;
 • ігнорування наявності протипоказань до збільшення;
 • невірний розрахунок;
 • неправильна підготовка до процедури або її повна відсутність;
 • несерйозне ставлення до техніки введення препарату;
 • прийом знеболюючих засобів в період реабілітації;
 • занадто короткий проміжок часу між попередньою і наступною процедурою щодо збільшення губ.

Великою помилкою є звернення до першого-ліпшого салону або клініку. Перш ніж довіритися косметологу, жінка повинна зібрати максимум інформації про нього. Треба упевнитися в наявності у лікаря медичного диплома та сертифіката. Незайвим буде подивитися фотографії його робіт.

Вирушаючи на консультацію, пацієнтка повинна абсолютно точно знати, який ефект від процедури вона хоче отримати. В ході обговорення з лікарем майбутньої процедури вималюється картина змін. Можна буде визначитися, корекція однієї або обох губ необхідна. При цьому слід звертати увагу на поради лікаря щодо індивідуальних особливостей і пропорцій обличчя.

Сумлінний фахівець обов'язково попередить жінку, що до проведення процедури щодо збільшення губ є протипоказання. Приховування пацієнткою якого-небудь захворювання, що входить до переліку протипоказань до проведення процедури, це власноручне підписання жінкою вироку на отримання згодом серйозних ускладнень.

Ще однією помилкою жінок є неправильний розрахунок пролонгованого ефекту. Деякі слабоусвідомленні пацієнтки вважають, що якісною буде тільки та процедура, початкові результати вказують на місце збереження максимально довго. Це не зовсім так. При виборі методики треба брати до уваги такі моменти:

 • на розсмоктування гіалуронової кислоти йде максимум півроку;
 • губи, зроблені шляхом введення препарату на основі жирової тканини (ліпофілінг), зможуть радувати протягом декількох років;
 • довічним є тільки введення перманентних філерів.

Але останній варіант це синтетичні препарати, які самостійно не розсмоктуються і не виводяться з організму. При їх введенні часто виникають сильно виражені побічні ефекти у вигляді твердих новоутворень. Видалити їх можна тільки шляхом хірургічного втручання. Тому сьогодні використання такої методики зведено практично до нуля.

Якщо пацієнт хоче, щоб корекція методом ліпофілінга або за допомогою гіалуронової кислоти пройшла успішно, до майбутньої маніпуляції треба підготуватися. Підготовчий період займає мінімум тиждень і полягає у припиненні прийому вітаміну Е, полівітамінів і протизапальних препаратів. Щоб організм швидко відновився після ін'єкцій, протягом доби до і після процедури слід відмовитися від вживання напоїв які містять кофеїн і алкоголю.

Яку б довіру не викликав лікар, втрата пильності може стати серйозною помилкою. Якщо жінці здалося, що голка увійшла дуже глибоко, вона повинна звернути на це увагу фахівця. Введення порції гіалуронової кислоти глибше 3 мм може призвести до виникнення грудочок або шишечок.

Хоча больові відчуття після корекції можуть бути досить вираженими (особливо в перший день), помилкою буде прийом болезаспокійливих препаратів. Порушення цієї заборони збільшує в рази ймовірність появи гематом, значно подовжує відновний період.

Ну і остання часто зустрічається помилка повторне введення дози гіалуронової кислоти раніше, ніж через півроку після попередньої корекції. Єдиним винятком для більш раннього введення препарату є поетапне проведення процедури. Його повинен здійснювати один і той же лікар. Обидва рази вводити необхідно однаковий препарат. Недотримання цього правила може серйозно нашкодити здоров'ю пацієнта.

Друга група допускаються помилок непрофесіоналізму лікарів. До їх переліку можна включити неправильний вибір препарату і занадто велике його дозування. Якщо пацієнт зупинив свій вибір на Філер з гіалуроновою кислотою, доктор повинен правильно вибрати щільність наповнювача. При підборі препарату враховується вік пацієнта, будова його обличчя, інші індивідуальні особливості організму.

Якщо препарат виявиться занадто щільним, губи можуть мати неправильну форму, бути неприродно випнутими. Серйозною помилкою є також передозування гиалурона. Оптимальна середня доза кислоти повинна становити близько 1 мл. Якщо для отримання бажаної форми необхідно 2-3 мл, процес корекції слід розбити на два-три рази.

Цей захід необхідний тому, що м'які тканини не в змозі розтягуватися настільки швидко, щоб вмістити введений в такій кількості препарат і придбати потрібну форму. І як результат над губами утворюються своєрідні валики, які ніяк не додають жінці краси. Тому кваліфікований лікар ніколи не стане ризикувати, а просто введе препарат поетапно.

Якщо ви остаточно зважилися на збільшення

Якщо ви остаточно вирішили робити корекцію, перед процедурою збільшення і зміни форми обов'язково обговоріть з лікарем, що хвилює вас. Перше, що необхідно зробити, озвучити свої бажання. Лікар повинен точно знати, яку форму і об'єм губ ви хочете отримати. Дозвольте лікаря самому визначити, який варіант препарату буде оптимальним у вашому конкретному випадку. Обговоріть спосіб знеболення.

Обов'язково перевірте цілісність коробочки з препаратом, що містить гіалуронову кислоту, терміни придатності препарату. Уточніть, яку його кількість лікар збирається вводити. Якщо в одну процедуру він хоче використовувати 2-3 мл кислоти, не погоджуйтеся. Краще приходити на корекцію кілька разів, ніж потім виправляти помилки хірургічним шляхом.

Теги: Збільшення губ,Украина,Україна,форма губ,об’єм губ,Анджеліна Джолі, Джолі,пухкі губи,філер,філери,ліпофілінг,Корекція губ,гіалуронова кислота,гіалуронка,кислота,ліпофілінг губ,губи,перманентні філери
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео