Plastic Surgery Doctors

Ущільнення після ін'єкційного збільшення губ - в чому небезпека і як від них позбавитись

Ущільнення після ін'єкційного збільшення губ - в чому небезпека і як від них позбавитись
204696 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одним з побічних ефектів ін'єкційного збільшення губ є утворення ущільнень. Вони можуть сформуватися в результаті неправильного дотримання техніки процедури збільшення або через особливості організму.

Причини появи ущільнень

Ущільнення бувають кількох видів. Вони можуть проявлятися у вигляді скупчень гіалуронової кислоти під шкірою губ. Також наслідком може бути гранульома, яка проявляється у вигляді вузликів на поверхні шкіри. Фіброма легко прощупується руками і формує асиметрію губ.

Причини появи:

 • випинання філера. Цей прояв називається Ефект Тиндаля. Формується в результаті недостатньо глибокого введення ін'єкції або неправильного
 • розрахунку дозування;
 • запалення місця уколу. У разі проникнення інфекції утворюється місцеве зараження, яке супроводжується почервонінням і загальним
 • погіршенням стану здоров'я;
 • пошкодження судин і, як наслідок, - гематоми. Виявляється в результаті скупчення крові, яка виділяється з пошкодженої судини. Найчастіше
 • симптом проходить самостійно;
 • фіброми. При проникненні в тканини препарат може сприйматися як чужорідне тіло. В результаті організм спрямовує сили на ізоляцію тканин
 • від цього тіла. У місці ін'єкції формується сполучна
 • тканина, яка має форму ущільнення, добре прощупується і вносить асиметрію.

Деякі ущільнення, що проявилися після процедури збільшення, можуть зникнути самостійно. Для усунення більш складних утворень може знадобитися нейтралізація гіалуронової кислоти або хірургічне втручання.

Чи є небезпека

У деяких випадках набряки в тканинах губ можуть бути природною реакцією організму, в такому випадку хвилюватися не варто. Протягом кількох годин після ін'єкцій гіалуронова кислота розподіляється в тканинах, тому може спостерігатися деяка неоднорідність. Також не варто турбуватися, якщо ущільнення проявляються лише на дотик, а візуально не спостерігається ніяких слідів. Це може бути результатом введення занадто щільного філера.

Але якщо разом з набряками ви відчуваєте нездужання, область ін'єкції почервоніла, у вас піднялася температура, а місце уколу запалюється, варто повідомити про це лікаря. Також варто звернути увагу на ущільнення, які видно неозброєним оком на поверхні губ. Це може свідчити про утворення фібром, які можуть призвести до великого запалення тканин.

Як позбутися ущільнень в губах

Якщо новоутворення є результатом неправильного проведення процедури збільшення, варто звернутися до фахівця, який усуне дефекти.

Методи усунення дефектів:

 • Введення гормонів. У разі утворення фіброми призначається курс гормональної терапії, що сприяє розсмоктуванню рубців.
 • Апаратні процедури. Дарсонвалізація або УЗ-масаж використовуються у разі появи крововиливів.
 • Пластична хірургія. Застосовується також у разі фіброзу, коли медикаментозне лікування не дало результату.
 • Введення гіалуронідази. Препарат нейтралізує гіалуронову кислоту, усуваючи випинання та прогресування утворення фібром.
 • Щоб уникнути подібних ускладнень, варто уважно підійти до вибору фахівця та дотримуватися всіх рекомендацій по догляду.
Теги: збільшення губ,Ущільнення ,ін'єкційне збільшення губ,губи,організм,скупченя гіалуронової кислоти,гіалуронова кислота,кислота,гіалуронка,Украина,Україна,Пластика,пластична хірургія,Современная пластическая хирургия,хирургия,асиметрія губ,філер,Ефект Тиндаля,дозування,фіброми,ущільнення в губах
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео