Plastic Surgery Doctors

Самі незвичайні пластичні операції

Самі незвичайні пластичні операції
380285 ПЕРЕГЛЯДІВ

Індустрія краси, як і будь-яка інша, підлаштовується під потреби споживача. Щодня з'являються нові колекції одягу, незвичайні види косметичних процедур і засобів по догляду за собою. Що стосується пластичної хірургії, то тут деякі побажання клієнтів дивують навіть досвідчених лікарів.

Серед відомих любителів всього незвичайного - японців, які вірять в хіромантію, затребувана хірургічна корекція ліній на руці. А ось гравці в покер які не хочуть, щоб їх блеф побачили суперники, користуються уколами Ботокса для повного блокування роботи мімічних м'язів. Не секрет, що просвіти між внутрішніми частинами стегон бувають тільки у дуже струнких дівчат, тому деякі створюють їх за допомогою лазера. Любительки високих каблуків згодні на спотворення стопи і пальців ніг, яке значно полегшує їх носіння. Однією з найдивовижніших операцій, придуманих для чоловіків, можна назвати омолодження геніталій. Що цікаво - багато нестандартних вимог пацієнтів потім стають трендовими і повторити їх прагнуть тисячі людей.

Очні імпланти

Іплантація в око імпланта райдужної оболонки-нескладна процедура, яка допомагає змінити їх колір. На відміну від лінз, які потребують догляду, вона забезпечує перманентний результат і не вимагає від пацієнта будь-яких додаткових зусиль. Спочатку подібні операції проводили людям, які страждали від пов'язаних з нею дефектів і тим, у кого вона частково або повністю була відсутня. Для виправлення подібного роду проблем і розробили гнучкі силіконові ендопротези.

Перевагою таких імплантів є те, що коли вони набридають, їх можна легко зняти або замінити на аналогічні, тільки іншого кольору. Подібна маніпуляція займає близько 15 хвилин і проводиться без застосування загального наркозу.

Ельфійські вуха

Одна з найпопулярніших боді-модифікацій. Більшість клінік не беруться за таку роботу і фанатам ельфів і Споку доводиться звертатися до сумнівних фахівців, які працюють підпільно і не мають ніяких ліцензій. Це загрожує не тільки розчаруваннями в результаті, а й інфекційними зараженнями, в тому числі невиліковними.

Робиться ця пластика так: шматочок хрящу, що знаходиться посередині, у верхній частині вуха, вирізається, а решта просто зшивається так, щоб утворилося загострення.

Пересадка волосся на віки

Бажання мати густі і довгі вії часто приводить жінок в салони краси, де їх можна наростити, при цьому самостійно обравши, як вони повинні виглядати в підсумку. Така процедура передбачає постійне коригування та виглядає неприродно, тому багато хто пішов далі, звернувшись за допомогою до пластичних хірургів.

Під час операції волосяні фолікули з голови пересаджують на повіку. Все б нічого, але є один істотний мінус - їх потрібно постійно підрізати і підкручувати, адже ростуть вони набагато швидше звичайних вій.

Зміїний язик

Спліт, він же біфуркація язику - це ще одна боді-модифікація, яка частіше проводиться в домашніх умовах або підпільних клініках. Вона затребувана серед представників деяких неформальних субкультур. Щоб провести цю операцію, язик обколюють знеболюючими і просто-напросто розрізають навпіл приблизно до середини, потім зашивають обидві частини окремо. Практичної користі від такої процедури мало.

Підтяжка голосу

Клієнти, які цікавляться цією процедурою, в основному, люди похилого віку. Голосові зв'язки старіють також, як і весь організм в цілому. Через це змінюється тембр голосу, він перестає звучати впевнено і чітко. Виправляють це курсом ін'єкцій з колагенових філерів або жиру пацієнта.

Розуміння краси у кожного своє - для когось ідеалом є Мерлін Монро і Джонні Депп, а є і ті, хто в захваті від зовнішнього вигляду Мерліна Менсона. Саме бажання відповідати своїм уявленням про прекрасне часто приводить людей до клініу пластичної хірургії, де вони просять зробити дуже специфічні або відверто дивні операції.

При зайвому перфекціонізм щодо власної зовнішності краще звернутися до психолога, а не хірурга, адже часте і необґрунтоване проведення пластики вже не один раз призводило до плачевних наслідків.

Теги: незвичайні пластичні операції,пластичні операції,пластика,Пластические операции,пластична хірургія,Пластические хирурги,Пластический хирург,Очні імпланти,імпланти,Ельфійські вуха,Пересадка волосся на віки,Пересадка волосся ,віки,Зміїний язик,густі і довгі вії,густі вії,довгі вії,біфуркація язику,біфуркація ,язик,Спліт,боді-модифікація,Підтяжка голосу,голос,Підтяжка ,голосові зв'язки,зв'язки,Мерлін Монро ,Монро,Джонні Депп,Депп,Мерлін Менсон,Менсон,хірургія,хирург,хирурги,хирургия,хирургія
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео