Plastic Surgery Doctors

Найпопулярніші пластичні операції у чоловіків

Найпопулярніші пластичні операції у чоловіків
187596 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прийнято вважати, що косметичні процедури і пластична хірургія цікавлять виключно прекрасну половину людства, але це далеко не так. Багато чоловіків також пильно стежать за своєю зовнішністю, не соромлячись звертатися за допомогою до фахівців. Охочих виправити естетичні недоліки свого тіла за допомогою оперативного втручання все більше, але деякі операції користуються просто колосальною популярністю.

Зменшення грудей

Розростання тканини молочних залоз, збільшені, обвислі груди, які нагадують жіночі, в основному, турбує чоловіків, які страждають ожирінням, що зловживають пивом або ведуть нездоровий спосіб життя. Для виправлення цієї вади і зменшення грудей застосовують видалення надлишкових тканин, іноді, за бажанням клієнта, вставляючи спеціальний імплантат і закріплюючи його швами. Він разюче відрізняється від жіночого варіанту своєю формою і твердістю.

Пластична операція такого роду часто стає питанням не тільки краси, але і здоров'я, адже причиною збільшення молочних залоз можуть бути гормональні зміни, що ведуть до серйозних захворювань.

Підтяжка обличчя

Ця процедура стала набирати популярність порівняно недавно, довго залишаючись затребуваною лише серед жінок. Сильна половина людства, яка бажає омолодитися і позбутися зморшок на обличчі вибирала для цього ін'єкції в косметологічному кабінеті. Ефект від них був настільки нетривалим, що, в підсумку, багато з них зважилися на кругову підтяжку обличчя. Така корекція може тривати довше, але на відміну від ін'єкцій, не вимагає постійного повторення. Зробити її можна лише один раз або повторити, коли в цьому знову з'явиться необхідність.

Складність цієї операції в тому, що, роблячи підтяжку, потрібно зберегти максимально природний вигляд обличчя. Дуже важливо залишити повіку трохи опущеною, інакше, після загоєння, очі узагалі не будуть закриватися.

Ринопластика

Пластика носа часто стає для чоловіка необхідною і невідкладною процедурою: екстремальний спорт, небезпечна робота або бійка призводять до серйозних травм, наслідки яких можна виправити тільки хірургічним шляхом. При складних переломах і роздроблених кістках носа своєчасна пластика дуже важлива - вона допомагає уникнути дуже серйозних наслідків, наприклад, проблем з диханням. Звичайно ринопластику використовують і в естетичних цілях, бажаючи зменшити ніс або виправити його форму.

Ця процедура цікава тим, що проводиться двома методами - після важких травм і при деформаціях її роблять у відкритому доступі (за допомогою надрізу на переніссі), а бажаючим підкоригувати зовнішність - в закритому (маніпуляції здійснюються через розрізи в ніздрі).

Всі ці пластичні операції щодня і з великим успіхом проводяться в усьому світі. Велика ймовірність, що через пару десятків років вони стануть такими ж затребуваними, як і ті, які вважають за краще жінки. Відноситися до цього можна по-різному, але варто визнати, що можливість продовжити свою молодість і зберегти красу, в рівній мірі, заслуговують представники обох статей.

Теги: Зменшення грудей,Украина,Україна,ринопластика,Ринопластика,голос,Підтяжка голосу,голосові зв'язки,Підтяжка обличчя,Підтяжка ,обличчя,пластичні операції,операції,операція,операция,операции,пластика,пластическая операция,пластическая хирургия,Пластические операции,Пластические хирурги,пластична хірургія,хірургія,молочні залози,Пластика носа
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео