Plastic Surgery Doctors

Інновації в пластичній хірургії

Інновації в пластичній хірургії
303089 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сучасну пластичну хірургію по праву можна назвати окремою галуззю медицини, що допомагає боротися з різними дефектами зовнішності. Зробити ідеальну фігуру, усунути перші ознаки старіння, повернути своєму тілу колишню молодість і красу без особливих зусиль тепер стало реально!

Естетична хірургія: погляд у майбутнє

Дана галузь медицини користується зараз величезною популярністю. Така тенденція обумовлює стрімкий розвиток технологій, розробку нових методик, які допомагають пацієнтам досягти бажаного результату в боротьбі з різними дефектами зовнішності.

Уже зараз кардинально змінюється підхід фахівців до своєї роботи. Хірурги прагнуть проводити операції максимально акуратно, щоб не тільки надати частинам тіла пацієнта потрібну форму і вигляд, але і не залишити жодних слідів від хірургічного втручання. Застосування ендоскопів та лазерних апаратів дозволили досягти великих успіхів в процесі виконання таких завдань.

Інноваційні технології і методики в пластичної хірургії

Сучасна пластична хірургія ставить перед собою кілька основних завдань:

  • усунення різних естетичних дефектів зовнішності;
  • відновлення форм різних частин тіла після перенесених травм і хірургічних втручань;
  • усунення ознак старіння, повернення шкірі пружності та молодості;
  • безпечне і безболісне виконання естетичних процедур і операцій без шрамів, рубців та інших слідів хірургічного втручання.

Щоб досягти бажаного результату, хірурги постійно впроваджують в свою роботу нові технології, що дозволяють мінімізувати травмування шкіри і виключити можливість розвитку ускладнень.

Так, наприклад, зараз великою популярністю користується лазерне обладнання, що дозволяє проводити омолоджуючі процедури без оперативного втручання. Використання лазера в процесі виконання пластичних операцій дає можливість звести до мінімуму число розрізів на шкірі і виключити ризик інфікування тканин.

До інноваційних технологій в естетичній хірургії можна віднести:

  • застосування філерів, таких як Ювідерм і Рестилайн, що містять в складі натуральні компоненти;
  • використання вдосконалених матеріалів в процесі проведення операцій, наприклад, грудних імплантів з особливого гелю, який не розтікається навіть в разі їх пошкодження;
  • трансплантацію шкіри і великих шматків різних видів тканин.

Зараз в пластичної хірургії велику ставку роблять на застосування в майбутньому стовбурових клітин. З їх допомогою можна буде вирощувати жирову, кісткову і м'язову тканини для досягнення бажаного естетичного або лікувального ефекту.

Теги: Украина,Україна,Хірургія,пластична хірургія,пластическая хирургия,хирургия,Хирург,Хирурги,Пластические хирурги,Пластический хирург,Пластика,Інноваційні технології ,технології ,ліпофілінг,Естетична хірургія,хірургія,эстетика,медициниа,Хірурги ,Хірург,естетичні дефекти зовнішності,хірургічні втручання,старіння,ознаки старіння,лазерне обладнання,омолоджуючі процедури,оперативне втручання,оперативні втручання,Ювідерм ,Рестилайн,філер,філери
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео