Plastic Surgery Doctors

Як виправити навислі повіки

Як виправити навислі повіки
398532 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шкіра з віком не молодіє. У ній помітно знижується рівень вироблення корисних речовин, в тому числі і тих, що відповідають за еластичність і пружність. В першу чергу ознаки старіння починають з'являтися на обличчі, а точніше на повіках. Крім великої кількості народних рецептів, ефективним вважається хірургічне втручання. Пластика повік або блефаропластика успішно бореться з припухлостями, дає можливість змінити форму повік і очей. Це одна з найбільш простих і нетравматичний пластичних операцій.

Чому повіки нависають

Першою причиною провисання повік є вікові зміни. Причина полягає в нестачі еластану і колагену. Якщо говорити про шкіру навколо очей, то вона спочатку дуже тонка. Тому на цих місцях ознаки старіння проявляються в першу чергу. Друга причина - це генетика. Зустрічається спадкова схильність до такої форми повік. І нарешті, птоз зустрічається у людей, які різко схудли, п'ють занадто багато рідини або мають проблеми з нирками.

Існує кілька способів корекції і усунення проблеми. Опухле повіко додає роки, робить старше. Тому перш за все треба подумати про своє здоров'я, внести зміни в питний баланс, переглянути раціон харчування. Часто причиною такого явища стає вживання алкоголю. На ніч краще випити склянку води, а не чай або каву.

Як виправити нависання повік

Існує кілька методів корекції птозу. Але всі вони не будуть мати ефекту без додаткової роботи з організмом. Необхідно більше рухатися, займатися своїм харчуванням, постаратися позбутися від шкідливих звичок. До безопераційних методів належить:

 1. Народні засоби. Якщо причиною нависання верхньої повіки є набряклість, то можна спробувати робити компреси з відварів ромашки, кореня петрушки або березового листя. Добре бореться з набряками і сік картоплі.
 2. Косметика. Іноді нашому організму потрібна допомога у виробленні та поповнення таких компонентів, як колаген. Використовуйте для шкіри навколо очей спеціальні на натуральній (!) основі креми з ліфтинг-ефектом. У деяких випадках допомагає правильно підібраний макіяж.
 3. Масаж і мімічні вправи. В інтернеті можна знайти велику кількість порад і різновидів гімнастики для особи. Робити зарядку можна як руками, так і лицьовими м'язами. Їх зміцнення не дає шкірі розтягуватися, а обличчя виглядає більш підтягнутим.
  Сучасна пластична хірургія обличчя розвивається досить стрімко. Є кілька різновидів блефаропластики:
 • з хірургічним втручанням;
 • за допомогою лазера.

Остання не вирішує всі проблеми птозу. Лазерна пластика дає можливість видалити непотрібну рідина, при цьому накопичений жир або м'язи треба коригувати за допомогою пластичного хірурга. Показань для проведення операції може бути багато:

 • шкіра навколо очей втратила еластичність;
 • спостерігається жирова набряклість;
 • мішки під очима;
 • кутики очей опущені;
 • верхні повіки значно нависають.

Зверніть увагу, що для цієї нескладної операції існує ряд протипоказань:

 • проблеми з ендокринології;
 • захворювання очей, наявність глаукоми або катаракти;
 • проблеми зі згортанням крові.

Найбільш популярним різновидом блефаропластики є корекція верхньої повіки. Вона не вимагає госпіталізації і зазвичай проходить під місцевою анестезією. Але за бажанням пацієнту можуть зробити і загальний наркоз. Перед операцією обов'язково проводиться консультація хірурга і ряд обстежень, зокрема здача аналізів. За тиждень до операції необхідно припинити прийом ліків і алкоголю. Особливо це стосується гормональних препаратів.

Суть операції полягає в тому, що хірург робить надріз в складці повік. Проводиться видалення зайвої жирової тканини і при необхідності надлишку шкіри. Процедура триває близько години. На розріз накладається мікрошов, який знімають через 4-5 днів. Оскільки надріз знаходиться в природній складці, рубець зазвичай не помітний. Процес реабілітації і повного відновлення триває півтора місяця. Відразу після операції можлива поява набряків, гематоми або невелика сльозливість. У нормі все проходить 2-3 тижні. В іншому випадку, треба звернутися в клініку за консультацією.

Якщо ви вирішили робити пластику, зверніть увагу на вибір клініки і безпосередньо хірурга. Поцікавтеся відгуками, які можна легко знайти в мережі. Це дуже важливо, тому що вирішальну роль грає не ціна, а саме професіоналізм лікаря.

Теги: Пластика повік, Підтяжка обличчя, Уколи краси, Контурна пластика,пластика,Пластические операции,пластическая операция,Пластический хирург,Пластические хирурги,хирургия,Украина,Україна,Медицина,хірургічні втручання,Блефаропластика,Пластика век (Блефаропластика) ,пластика век,веки,Пластика век Блефаропластика,блефаропластика,Народні засоби,масаж,косметика,Масаж і мімічні вправи,мімічні вправи,мішки під очима,очі,верхні повіки,повіки
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео