Plastic Surgery Doctors

Особливості реабілітації після видалення грудок Біша

Особливості реабілітації після видалення грудок Біша
691 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мода дама примхлива. Це стосується не тільки одягу, взуття, аксесуарів, а й зовнішності людини. Особливо чутливі до її віянням юні леді. Багато з них готові на будь-які жертви, аби бути, як Анджеліна Джолі, Дженніфер Лопес або Вікторія Бекхем.

Нині в тренді не кругле обличчя, а гострі виражені скули. Але що робити, якщо природа не наділила вас такими? Багато пані бачать вихід в операції з видалення так званих грудок Біша резекції жирового тіла щоки.

Грудки Біша це не патологія. Вони є у кожної людини, є невеликими капсулами на щоках, наповнені жиром. Розташовані грудочки між підглазною борозною і слинною залозою. Природа наділила грудками Біша кожного немовлята, щоб спростити процес смоктання. У старшому віці грудки Біша НЕ задіюються ні в яких процесах. Прибирати їх або залишити особиста справа кожного.

Хоча з приводу видалення існує й інша думка. Деякі фахівці вважають, що грудки Біша грають роль амортизатора при жуванні. Вони також є складом для жирової тканини, яку при необхідності можна використовувати в процесі корекції деяких зон обличчя. Як би там не було, але якщо ви зважилися на операцію з видалення грудочок з непотрібним жиром, слід звертатися тільки до професіоналів.

Операція по видаленню грудочок з щік сама по собі не дуже складна і малотравматична. Займає вона всього 20-30 хвилин, проводиться під місцевою анастезією. Реабілітація після видалення грудочок жиру пройде швидко, безболісно і без ускладнень, якщо неухильно виконувати вимоги та рекомендації хірурга.

Особливості відновного періоду

Пацієнт зможе насолоджуватися видом яскраво виражених скул вже через пару тижнів після операції з видалення жирових грудочок за умови дотримання ряду нехитрих правил поведінки в період реабілітації.

Якщо видалення грудок Біша проводилося під місцевою анестезією і операція пройшла без форс-мажорів, виписка проводиться через пару годин після її проведення. У випадку з загальним наркозом пацієнт відправляється додому на наступний день. Бажано на тиждень взяти відпустку, щоб мати можливість чітко виконувати всі приписи хірурга. В період реабілітації після резекції грудок Біша не можна:

 • торкатися де знаходяться в роті післяопераційні шви пальцями, щоб не пошкодити їх або не занести інфекцію;
 • протягом декількох днів після резекції грудок Біша допускати надмірно активну міміку, кричати, голосно сміятися, співати;
 • намагатися втягувати щоки;
 • від двох до чотирьох тижнів відвідувати спортивний зал або фітнес клуб, допускати інші фізичні навантаження;
 • пару-трійку тижнів перебувати на сонці в жарку погоду, засмагати на пляжі, відвідувати баню, сауну, солярій;
 • протягом хоча б двох тижнів після операції по видаленню грудок Біша курити, приймати спиртні напої, щоб уникнути можливості придушення процесів регенерації і виникнення гіперемії і сильної набряклості.

У відновний період після видалення хірургічним шляхом грудочок жиру слід обмежити водні процедури. Така міра необхідна, щоб уникнути перенавантаження і переохолодження м'язів обличчя. Не можна до розсмоктування або зняття швів допускати попадання в рот води під час плавання в басейні або відкритій водоймі. Краще взагалі на цей час відмовитися від запливів.

Щоб процес реабілітації після видалення грудочок пройшов швидко і успішно, в перші кілька днів необхідно:

 • приймати призначені лікарем антибіотики та інші ліки;
 • носити компресійну маску;
 • перший тиждень їсти тільки рідку або перетерту їжу (пережовування твердої їжі може спровокувати розходження швів);
 • приймати теплу їжу, щоб уникнути отримання додаткових травм порожнини рота;
 • обов'язково полоскати рот після їжі прописаним лікарем засобом (полоскання має бути м'яким і обережним, без напруження м'язів);
 • зуби чистити плавно, не допускаючи різкого швидкого тертя (в окремих випадках протягом декількох днів взагалі рекомендується обмежуватися тільки полосканням рота, щоб не порушити шви);
 • спати на піднятій до 30 градусів подушці на спині з метою мінімізації набряклості після видалення жирових грудочок і недопущення тиску на м'язи і нерви особи.

При дотриманні цих нескладних правил уже кілька тижнів потому після операції по видаленню грудок Біша ніяких видимих ​​негативних слідів хірургічного втручання на обличчі не залишиться. Скули придбають яскраву виразність. Але може ще спостерігатися незначна асиметрія. Для повного її зникнення може знадобитися від 4 до 6 місяців після резекції грудок Біша.

І все ж, перш ніж відправитися на операцію з видалення таких ненависних грудок Біша, треба віддавати собі звіт, що можна зіткнутися з деякими ускладненнями. Хоча виникають вони не часто.

Можливі ускладнення після видалення грудочок

Багато пацієнтів в перший час після операції з видалення грудок Біша стикаються з такими не надто приємними речами, як набряки, біль в області щік і швів, синці. Це цілком нормальне явище. Через 3-7 днів все пройде. Просто треба носити компресійну маску, приймати рекомендовані лікарем знеболювальні препарати, використовувати розсмоктують засоби. До більш серйозних ускладнень висічення грудок Біша відносяться:

 • оніміння або обвисання щік,
 • поява завалів,
 • запалення,
 • асиметрія обличчя або рота.

Деякі з цих ускладнень з часом проходять, інші залишаються. Причини їх появи можуть ховатися в індивідуальних особливостях організму і будови обличчя пацієнта, невиконання ним приписів доктора в відведений на відновлення час після видалення жирових грудок Біша, непрофесіоналізмі хірурга.

Альтернативні методики

Добросовісний лікар на прийомі не стане відразу призначати час операції по видаленню грудочок жиру, а попередить про можливі ускладнення, запропонує альтернативні варіанти. Можливо, для створення чіткості овалу обличчя пацієнтові досить провести контурну пластику, а не вдаватися до видалення ні в чому не винних грудок Біша.

Можна, наприклад, без всяких ускладнень змоделювати контури обличчя методом ліпосакції підборіддя і брилів. Видалення надлишків жирових відкладень на цих ділянках зробить контури обличчя більш чіткими, а скули вираженими. І тільки якщо ці або інші заходи в конкретному випадку не зможуть дати очікуваного ефекту, можна приступати до обговорення видалення горезвісних грудок Біша.

Теги: удаление комков Биша,комки Биша,Биша,Украина,Україна,пластическая хирургия,пластика,хирургия,Пластические хирурги,хирурги,хирург,пластический хирург,хірург,Хірурги ,пластична хірургія,пластичний хірург,пластичні хірурги,медицина,Имплантаты ,филеры,Комки Биша,анестезия,общая анестезия,проводниковая анестезия,Реабилитационный период,Реабилитация,реабілітація після видалення грудок Біша,грудки Біша,реабілітація ,видалення грудок Біша,анестезія, пластична хірургія,Хірургія,хірургія,хірургічні втручання,пластическая операция
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео