Plastic Surgery Doctors

Видалення Новоутворень Шкіри

Видалення Новоутворень Шкіри
45 ПЕРЕГЛЯДІВ
Новоутворення шкіри і підшкірно-жирової клітковини виникають через надмірний поділ специфічної групи клітин організму. Причини виникнення багатьох новоутворень до кінця не з’ясовані. Фактори ризику:
  • надмірна інсоляція (надлишкова дія сонця на шкіру);
  • вірусні ураження організму;
  • травматизація шкіри;
  • генетична схильність.
Новоутворення бувають доброякісними і злоякісними. Доброякісні новоутворення не несуть шкоди організмові і не є небезпечними для життя, проте можуть викликати естетичний і психологічний дискомфорт. Злоякісні новоутворення небезпечні для здоров’я і навіть життя. Лікуванням злоякісних утворень займаються онкологи.
Методи лікування доброякісних новоутворень:
  • хірургічне видалення;
  • лазерна вапоризація;
  • електрокоагуляція;
  • кріодеструкція.
Хірургічне видалення або висічення – це невелика операція, яка передбачає розріз шкіри, видалення утворення і зашивання рани. При використанні спеціальних технік закриття ран і атравматичного шовного матеріалу – залишається тонкий (як ниточка), малопомітний рубець.

Лазерна вапоризация – видалення за допомогою медичного лазера. Відразу після процедури на шкірі залишається плямочка діаметром з розмір утворення, яке через кілька тижнів практично зникає.

Електрокоагуляція – видалення новоутворень за допомогою спеціального радіочастотного приладу – електрокоагулятора. У разі застосування спеціальних наконечників – на шкірі залишаються малопомітні сліди.

Кріодеструкція – видалення новоутворень за допомогою низьких температур, шляхом нанесення рідкого азоту.
Теги: Новоутворення шкіри,Новоутворення ,шкіра,надмірна інсоляція,інсоляція,вірусні ураження організму, травматизація шкіри, генетична схильність,доброякісні новоутворення ,злоякісні новоутворення ,хірургічне видалення,лазерна вапоризація,електрокоагуляція,кріодеструкція,Хірургічне видалення ,висічення,Лазерна вапоризация,Електрокоагуляція ,Кріодеструкція ,видалення новоутворень
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео