Plastic Surgery Doctors

Диспорт - правда і вигадка

Диспорт - правда і вигадка
37 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ін'єкційні методики омолодження користуються заслуженим попитом в Україні. Вони дозволяють позбутися ненависних мімічних зморшок без ризиків, що виникають під час пластичних операцій, і довгого, важкого відновлення. В контурній пластиці активно використовуються препарати на основі ботулінічного токсину типу А.  Використання сучасного медичного обладнання, прекрасна репутація, висока кваліфікація лікарів, турбота про безпеку пацієнтів і використання виключно перевірених методик омолодження дозволяє без побоювань довіритися думці фахівців про міфи, які витають навколо нейротоксичного препарату.

«Диспорт» атрофує м'язи

Боязнь атрофії м'язової тканини після уколів нейротоксину серед пацієнтів займає чільну позицію за частотою. Цей страх абсолютно необґрунтований. При введенні препарату в рухливі мімічні м'язи виникає тривалий розслаблюючий ефект, який ніяк не впливає на функціональний стан м'язів після завершення дії ін'єкцій. Дія «Диспорту» триває близько 4-ох місяців, після чого м'яз поступово повертається в діючий стан і повністю відновлюється.

Введення препарату в великі скелетні м'язи обличчя (наприклад, жувальний м’яз) супроводжуються їх частковою атрофією, що використовується в косметичних цілях (для звуження овалу обличчя).

Постійні ін'єкції небезпечні

Регулярне застосування «Диспорту» абсолютно безпечне для здоров'я, незважаючи на існуючий міф про накопичення нейротоксину в тканинах і виникнення непередбачених ефектів.

Про безпеку препарату також говорить його активне застосування в клінічній медицині: для лікування кривошиї, блефароспазму, гіпергідрозу, вугрової хвороби. Клінічні та експериментальні дослідження також довели відсутність негативного ефекту на дитину при введенні цього препарату вагітним або жінкам у період лактації.

«Диспорт» викликає звикання

Багато жінок бояться регулярно колоти нейротоксин через можливість звикання організму і зниження його ефективності. З цим досвідчені лікарі також можуть посперечатися. Стійкість до дії нейротоксину може виникнути тільки при регулярному його введенні мікродозами. Щоб цього не сталося, досить довірити своє обличчя в руки фахівця і колоти речовину, не порушуючи графік.

Передозування - небезпечне

Звичайно будь-які ліки в надмірних дозах перетворюються на отруту. Але нашкодити здоров'ю людини ін'єкціями «Диспорту» досить важко. Препарат можна колоти дітям з ДЦП з двох років і його доза значно перевищує дозування, що використовуються для омолодження обличчя.

Ін'єкції може робити косметолог

Незважаючи на широке поширення «Диспорту» і видиму простоту введення препарату в тканини обличчя, довірити проведення ін'єкцій слід дипломованому лікарю, а не сумнівному співробітнику косметологічного салону. Тільки лікар має достатній рівень знань, щоб оцінити стан здоров'я пацієнта, виявити протипоказання, визначити доцільність ін'єкцій.

Також важливим є ідеальне знання анатомії, адже колоти «Диспорт» потрібно в чітко визначені місця. При неправильній точці введення існує ризик виникнення асиметрії обличчя через нерівномірне розслаблення м'язів.

«Диспорт» прибирає одні зморшки, але викликає інші

Незважаючи на розслаблюючу дію нейротоксину, уникнути компенсаторної міміки неможливо, та й не слід. Після ін'єкцій пацієнт поступово відвикає корчити гримаси, кривитися, хмуритися, що знижує ймовірність появи зморшок надалі.

Якщо ви і помітили якісь негативні ефекти після ін'єкцій «Диспорту», шукати причини потрібно не в ньому. Зміна контурів обличчя може спостерігатися, якщо м'язи шиї сильно розвинені, наприклад, через неправильне виконання вправ.

Використання «Диспорту» допоможе там, де ін'єкцій гіалуронової кислоти недостатньо, відразу і надовго усунути мімічні зморшки.

Теги: Украина,Україна,пластическая хирургия,пластика,хирургия,Пластические хирурги,хирурги,хирург,пластический хирург,хірург,Хірурги ,пластична хірургія,пластичний хірург,пластичні хірурги,медицина,Хірургія,хірургія,хірургічні втручання,пластическая операция,Пластика,операции,операция, пластический хирург,краса, Уколи краси, Усунення мімічних зморшок,зморшки,:мімічні зморшки,косметолог,Ін'єкції ,Диспорт,Ін'єкційні методики омолодження,омолодження,Ін'єкційні методики
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео