Plastic Surgery Doctors

Корекція форми і об'єму губ (хейлопластика)

Корекція форми і об'єму губ (хейлопластика)
265850 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хейлопластика дозволяє змінити природну або змінену з віком форму губ, а також надати їм об'єму. Сучасні методики дозволяють провести корекцію в тих випадках, коли ін'єкційні техніки неефективні.

Шляхом видалення ділянок шкіри, заповнення недостатнього об'єму, транспозиції тканин нам вдається відкоригувати всі недоліки і зробити губи пухкими і привабливими.

Показання до хейлопластики

 • тонкі і короткі губи;
 • недостатній об'єм верхньої або нижньої губи;
 • мімічні зморшки;
 • нечіткий контур;
 • шрами, папіломи і рубці;
 • різні захворювання (заяча губа, вовча паща, видалення тканин в результаті онкології);
 • сильне оголення ясен при посмішці;
 • корекція наслідків операції по збільшенню об'єму шляхом введення ін'єкцій.

Протипоказання:

 • загострення герпесу;
 • цукровий діабет;
 • відкриті ділянки пошкоджень в області втручання;
 • епілепсія;
 • вовчанка;
 • вагітність і період лактації;
 • ГРВІ та грип.

Можливі ускладнення

В результаті втручання може спостерігатися сильна кровотеча, виражена асиметрія, травматизація лицьового нерва. Також може проявитися психологічний симптом, коли людина не може звикнути до свого нового вигляду і не впізнає себе в дзеркалі. Наявність шрамів. Практично всі фактори, крім шрамування і психологічного сприйняття залежать від якості виконаної роботи.

Підготовка до хейлопластики і її проведення

Всі маніпуляції проводяться амбулаторно, і після завершення процедури пацієнт може відправитися додому. Хейлопластика - це цілий комплекс процедур, призначений для усунення недоліків форми або об'єму. Хейлопластика включає кілька методологій, кожна з яких спрямована на усунення певної проблеми.

Булхорн - видалення зайвої тканини з ділянки між носом і червоною облямівкою. Надмірність тканин може бути як вродженою, так і придбаною з віком. В результаті червона облямівка підвертається і часто повністю ховається під надлишковою ділянкою шкіри. Операція проводиться в кілька етапів. Спочатку наносять розмітку і визначають ділянку, яка підлягає видаленню. Після її видаляють, а краї рани стягують внутрішнім швом. В результаті відкривається лінія посмішки, червона облямівка піднімається і подається вперед. Шов розташовується під нижнім краєм носа і після загоєння абсолютно непомітний. Зашивають краї рани нитками, що розчиняються самі і які не вимагають додаткового зняття швів.

Вермілліон ліфт. За рахунок мізерних ділянок шкіри губ домогтися бажаного об'єму шляхом введення філерів неможливо. У такому випадку вдаються до даної методики. Вона полягає в висічення надлишкових тканин вгорі і внизу і підтяжці червоної облямівки, також губи можуть бути злегка вивернуті. Фіксація проводиться внутрішнім швом.

V-Y Пластика спрямована на збільшення об'єму шляхом транспозиції внутрішніх тканин назовні. З внутрішньої сторони робиться надріз на слизовій у формі літери V, після цього краї надрізу зашиваються за формою літери Y. У результаті тканини піднімають, компенсуючи об'єм.

Реабілітація

Протягом 1-2 днів після пластики варто приймати тільки рідку їжу кімнатної температури. Протягом 2-х тижнів варто відмовитися від навантажень на прооперовану ділянку, менше посміхатися, не можна займатися спортом. В ході реабілітації варто дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, приймати препарати і використовувати мазі.

Результат хейлопластики

В результаті операції ви зможете позбутися вродженої чи набутої асиметрії, радикально змінити форму і додати об'єм, позбутися зморшок, підняти куточки рота, усунути патології, отримані в результаті захворювань.

Теги: Хейлопластика ,Корекція форми і об'єму губ,Корекція ,Корекція губ,форма губ,об'єм губ,Збільшення губ,Украина,Україна,об’єм губ,Анджеліна Джолі, Джолі,пухкі губи,філер,філери,ліпофілінг,гіалуронова кислота,гіалуронка,кислота,ліпофілінг губ,губи,перманентні філери,V-Y Пластика, VY пластика верхней губы, VY пластика нижней губы,Пластика,Пластические операции,Пластические хирурги
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео